Nakupte v obchodech EXCALIBUR TRADE a vyhrajte na rok Škodu Rapid

Nakupte v obchodech EXCALIBUR TRADE a vyhrajte na rok Škodu Rapid
Vyhraj Škoda Rapid Spaceback / EXCALIBUR TRADE

EXCALIBUR TRADE spol. s r.o. se zabývá prodejem vojenského materiálu i autopříslušenství pro vybraná vozidla. Pro své zákazníky nyní připravila velkou akci, ve které mohou vyhrát roční pronájem osobního automobilu Škoda Rapid Spaceback.

Stačí nakoupit v období od 1. 11. 2018 do 31. 1. 2019 zboží v minimální hodnotě 1500 Kč včetně DPH na e-shopech Earmyshop.cz, Estrelivo.cz nebo Excaliburmoto.cz nebo v kamenných prodejnách společnosti EXCALIBUR TRADE ve Slatiňanech, Pardubicích a Ostroměři. 

Vyhrát můžete 20 originálních kalendářů DANGER GIRLS 2019, který vydala skupina CZECHOSLOVAK GROUP a ve kterém je zachyceno spojení krásy žen a vojenské techniky. Hlavní výhrou je pak roční pronájem osobního automobilu Škoda Rapid Spaceback. Na webu soutez.excaliburtrade.cz naleznete podrobná pravidla soutěže i formulář, do kterého je nutno vložit soutěžní kód z dokladu.

EXCALIBUR TRADE působí na trhu již od roku 1995, a to především v oblasti prodeje výstrojního materiálu, vybavení pro outdoor, zbraní a jejich příslušenství pro civilní trh, prodejem vysloužilé armádní techniky, náhradních dílů a autopříslušenství pro automobily Tatra, Avia, UAZ a Praga V3S. Firma provozuje velkoobchod, síť několika maloobchodních prodejen a vlastní e-shopy Earmyshop.cz a Estrelivo.cz nebo Excaliburmoto.cz i několik kamenných prodejen.

Internetový obchod Earmyshop.cz je jedničkou v ČR v prodeji originálního vojenského a outdoorového vybavení. Na internetovém srovnávacím portále Heureka.cz již získal více než 1000 ověřených recenzí, což dokazuje jeho spolehlivost a kvalitu.

Earmyshop.cz – internetový obchod, který patří mezi nejvýznamnější, co se týče prodeje originálního vojenského a outdoorového vybavení v ČR. V sortimentu je originální výstroj Armády ČR, kvalitní campingové i outdoorové oblečení a vybavení, airsoftové zbraně a příslušenství.  

Estrelivo.cz – internetový obchod a velkoobchod, v jehož sortimentu je možno nalézt zbraně, střelivo a příslušenství, včetně výrobků značky MAGNUM a ZVS. Firma EXCALIBUR TRADE je výhradním distributorem výrobků značky MAGNUM a výrobků zbrojovky ZVS Dubnica nad Váhom v ČR.

Excaliburmoto.cz – internetový obchod nabízející široký sortiment autopříslušenství a originálních náhradních dílů pro nákladní vozy Tatra, Avia, UAZ a Praga V3S. V e-shopu je možno nalézt vojenskou techniku, speciální vojenská vozidla a náhradní díly z bývalých zásob Armády ČR, nejrůznější materiál původně využívaný Armádou ČR nebo stroje a nářadí pro vybavení dílen.

Nahlásit chybu v článku

Doporučte článek svým přátelům na sociálních sítích

Související články

EXCALIBUR ARMY uzavřela strategické partnerství s General Dynamics

V lednu 2015 uzavřela společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. dohodu o spolupráci s  nadnárodním koncernem General Dynamics European Land Systems S.L. (GDELS), prostřednictvím jeho dceřiné společnosti ...

EXCALIBUR ARMY vyveze do Iráku bojová vozidla pěchoty

Spolková republika Německo udělila společnosti REAL TRADE PRAHA a.s. povolení k reexportu 280 bojových vozidel do Iráku.

EXCALIBUR ARMY dodala Indonésii moderní raketomety Vampir na podvozcích Tatra

Společnost EXCALIBUR ARMY, která je součástí holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), dodala v minulých měsících prvnímu zákazníkovi moderní raketomety RM-70 Vampir. V Česku tak byl poprvé za poslední ...

Holding CZECHOSLOVAK GROUP, EXCALIBUR ARMY a TATRA TRUCKS se představí na tradiční vojenské akci Bahna

Společnost EXCALIBUR ARMY spolu s firmou TATRA TRUCKS, obě patřící do holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), se zúčastní největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky Bahna, jejíž 29. ...

Přidávat diskuzní příspěvky a hlasovat pro článek mohou jen registrovaní. Prosím zaregistrujte se nebo se přihlašte!